Зустріч із відомими письменниками у "Букіністі"

У рамках авторського туру до Чернівців завітають російський письменник Володимир Сорокін та його український колега Андрій Курков.

Володимир Сорокін – російський письменник, сценарист, драматург, представник московської концептуальної школи. Один із найпопулярніших сучасних російських письменників. Володимир Сорокін буде презентувати український переклад своїх книг «День опричника» та «Цукровий кремль».

Андрій Курков – популярний письменник і кіносценарист, живе в Києві, пише російською мовою, при цьому найкраще продається в Європі, а його книги перекладені 33-ма мовами світу! Андрій Курков презентуватиме свій роман «Садівник з Очакова» та нову редакцію книги «Гра у відрізаний палець».

29 жовтня, о 17.00 в книгарні «Букініст», що на вул. Головній, 31, відбудеться автограф-сесія обох авторів, на якій усі бажаючі матимуть можливість поспілкуватися з письменниками, купити їхні книги та отримати автографи.

А трохи пізніше, о 19.00 в кав'ярні «Гармонія», що на площі Філармонії, 10, відбудуться презентації нових книжок Сорокіна і Куркова.

2 коментарі

Андрій Круглашов
Про Сорокіна, нажаль, не знаю, а от Курков викликає у мене сильний інтерес. Дякую за інформацію!
Лілія Шутяк
Прошу! Сорокін, якщо мені не зраджує пам'ять, був минулими роками на Форумі книговидавців ві Львові. Колоритний дядько. Детальніше про нього дивись тут: srkn.ru/
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте