Ігор Померанцев відвідає ЧНУ

16 листопада об 11.30 (ІІІ пара) у 66 аудиторії філологічного факультету Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича (VІ корпус) відбудеться зустріч із відомим письменником та журналістом Ігорем Померанцевим. Він даватиме майстер-клас для студентів-журналістів на тему «Ремесло радио: магия звука».
Запрошуються усі зацікавлені.
 


Ігор ПОМЕРАНЦЕВ – непересічна особистість. Заявляє, що його вже давно не цікавить інформація як така, говорить про звучання полотен Ван Гога, цитує Пастернака і Мандельштама, пояснює значення слів, шукаючи в них корені латинського та грецького походження, бачить світ крізь призму звучання, вирізняє голоси міст, предметів, матеріалів, оспівує верлібр, дегустує вина. Називає себе мандрівником, але побоюється повертатися у місто, де виріс. Рідною мовою вважає російську, українську – «не нерідною», та саме українській дякує за відчуття коренів.

2 коментарі

Володимир Карагяур
Обов`язково прийду. Я думаю це буде цікаво, і напевно наші студенти журналісти теж мали б відчути цікавість…
Лілія Шутяк
Сподіваюсь, вони відчують! Також хотілося б, аби регіональна преса не проігнорувала цей захід. Радійники, приєднуйтеь! Повірте, у Померанцева є чому повчитись!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте